Привітання Директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

akopyanЩиро вітаю усіх читачів журналу «Промислова безпека» зі світлими і радісними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

З наближенням новорічних свят навіть ми, дорослі, починаємо вірити у дива та зміни на краще. Тому бажаю відчувати цей позитивний настрій протягом усього року, стабільної Вам роботи, підвищення рівня матеріального забезпечення у новому році, особистого та сімейного благополуччя.

Хочу запевнити, що в 2013 році Фонд докладатиме максимум зусиль, щоб потерпілі на виробництві та члени їх сімей відчували себе соціально захищеними, впевненими і благополучними в житті, вчасно отримували страхові виплати і медико-соціальні послуги. Фондом проводиться робота щодо створення ефективної системи медичної реабілітації потерпілих на виробництві з метою зміцнення здоров’я наших громадян, які травмувалися у процесі виконання трудових обов’язків. Крім того, Фонд сприятиме об’єднанню зусиль всіх сторін соціального партнерства з метою зниження ризиків травмування на виробництві та зменшення кількості нещасних випадків і професійних захворювань.

Тож нехай новорічні свята принесуть у наші родини щастя, любов, благополуччя і достаток. Бажаю у 23013 році здійснити всі мрії, реалізувати творчі задуми, у всьому відчувати тепло друзів та любов близьких, підтримку колег і однодумців.

Міцного Вам здоров’я, світлих почуттів, творчих перемог, душевної гармонії та матеріальної стабільності!

З повагою,

Директор                                                                                     В. Акопян

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика