Виставки з охорони і безпеки праці на І півріччя 2013 року

v01KIPS-2013

20-22 лютого

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр

www.kips.com.ua

ІІІ Міжнародна виставка з безпеки KIPS-2013 (охорона, безпека і протипожежний захист) об’єднує компанії, що працюють у сфері забезпечення комплексної безпеки держави, суспільства та всіх секторів економіки.

Тематичні розділи: технічні засоби забезпечення безпеки, охоронне телебачення та спостереження, пожежна і техногенна безпека.«Промислова безпека. Охорона праці-2013»

5-7 червня

Росія, м. Воронеж

На спеціалізованій виставці будуть продемонстровані нові розробки і готове обладнання для організації безпеки промислових об’єктів, що дозволяють максимально знизити ризик аварій на небезпечних виробничих об’єктах і підвищити продуктивність праці.

Тематичні розділи: промислова безпека, ядерна і радіаційна безпека, екологічна безпека, охорона праці.v02Охорона праці. Захист населення у надзвичайних ситуаціях. Безпека на транспорті-2013

12-15 березня

Росія, м. Санкт-Петербург, експоцентр «ЄВРАЗІЯ»

www.sivel.spb.ru/calendar/ochrana/about/

VIII Міжрегіональна спеціалізована виставка за участі міжнародних компаній продемонструє системи, засоби, технології, продукцію для організації належної системи охорони праці, безпеки на транспорті та захисту населення в надзвичайних ситуаціях.

Тематичні розділи: засоби індивідуального та колективного захисту, атестація робочих місць, виробнича медицина, системи безпеки на автомобільному, повітряному та залізничному транспорті тощо.v03MIPS-2013

16-18 квітня

Росія, м. Москва

www.mips.ru

XIX Міжнародна виставка «Охорона, безпека і протипожежний захист-2013» – одна з найбільших спеціалізованих виставок у Росії та країнах СНД.

Тематичні розділи: технічні засоби безпеки, охоронне телебачення і спостереження, пожежна безпека, аварійно-рятувальна техніка, охорона праці, захист інформації та ID-технології.v04SAPE-2013

9-11 квітня

Росія, м. Москва

www.sape-expo.ru

IV Міжнародна виставка та конференція з безпеки й охорони праці в енергетиці представить новітні досягнення, технології й обладнання.

Тематичні розділи: засоби захисту для роботи персоналу електричних станцій та мереж, прилади контролю параметрів шкідливих і небезпечних виробничих факторів, спецодяг і робоче взуття, розробки, спрямовані на поліпшення умов праці та підвищення безпеки праці працівників електроенергетики, психофізіологічне забезпечення надійності професійної діяльності та збереження здоров’я персоналу, аварійно-рятувальні інструменти й обладнання, засоби пожежогасіння тощо.


v05CHINA FIRE-2013

7-9 травня

КНР, м. Пекін, Національний центр конвенцій CNCC

www.fireexpo.cn/indexen.asp

XV Міжнародна виставка і конференція протипожежного обладнання та технологій – один з найважливіших спеціалізованих заходів на території Китаю, що пропонує інноваційні методи боротьби з лісовими, побутовими і хімічними пожежами.

Тематичні розділи: пожежні машини й автоцистерни, пожежні роботи, пожежна авіація, засоби захисту для пожежників, уніформа, вогнегасники, пожежні насоси та монітори, командні системи пожежного зв’язку, пожежна сигналізація, гідравлічні засоби рятувальників, попередження отруєнь, системи видалення диму, евакуаційне обладнання.


v06Melbourne Materials Handling-2013

19-21 березня

Австралія, м. Мельбурн, виставковий комплекс Melbourne Exhibition & Convention Centre

www.materialshandling.net.au

Міжнародна виставка правил техніки безпеки поводження з промисловими матеріалами, у рамках якої завжди проходять тренінги з техніки безпеки.

Тематичні розділи: персональне захисне обладнання, безпека при роботі з електрообладнанням, безпека при будівельних і висотних роботах, техніка безпеки при роботі з матеріалами, промислова екологія.


v07SafeWork-2013

30 квітня – 2 травня

Ізраїль, м. Тель-Авів, виставковий комплекс Israel Trade Fairs Center

www.stier.co.il/english/fair_safe.htm

Міжнародна виставка охорони праці та техніки безпеки продемонструє широкий діапазон товарів і технологій для безпечної праці, ефективних послуг з оснащення робочих місць, використання новітніх, нешкідливих для здоров’я продуктів і виробів у різних сферах промисловості з метою зниження ризику та шкоди для працівників на їх робочих місцях.

Тематичні розділи: засоби індивідуального захисту, безпека при роботі з електрообладнанням, при будівельних та роботах на висоті, промислова екологія, спецодяг, технічні тканини, техніка особистої та колективної безпеки праці, контроль за умовами праці та дотриманням законодавства.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика