Розслідування НВ: ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»

Єсипенко А. С.,

завідувач лабораторії ДУ «ННДІПБОП»

 

ПОДІЯ

Нещасний випадок зі смертельним наслідком стався зі складачем потягів Г. у цеху експлуатації управління залізничного транспорту в приймально-відправному парку залізничної станції «Північна» Бункерного залізничного району ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»» (Маріуполь Донецької обл.).

Складач потягів Г. працював на тепловозі ТЕМ-2 №2198 у складі локомотивної бригади машиніста тепловоза П. і помічника машиніста тепловоза Ш. на залізничній станції «Бункерна» в якості керівника маневрів і безпосередньо керував діями всіх осіб, які беруть участь у маневрах.

Згідно з командою чергового по станції «Північна», локомотивна бригада відправилася з колії №4 станції «Бункерна» рухомим складом із 26 вагонів-хоперів. Складач Г. знаходився на перехідному майданчику другого вагона з голови маневрового складу.

При під’їзді до вхідного світлофора станції «Північна» складач Г. отримав команду від чергової по станції «Північна» К. осадити вагони на колію №2 і передав її машиністу П. по рації. Зі слів машиніста тепловоза П., більше жодних команд від складача Г. він не отримував. У цей час рухомий склад рухався зі швидкістю близько 5 км/год. Згідно з даними швидкостеміра тепловоза №2198, станом на 13 год. 46 хв локомотив рухався зі швидкістю 6 км/год.

Відповідно до п. 17.32 Положення про застосування правил технічної експлуатації залізничного транспорту підприємств системи Міністерства промислової політики України, на ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»» максимально допустимі швидкості руху поїздів по перегонах і стрілках складають:

– станція «Сортувальна» – станція «Північна»: по перегонах – 20 км/год., по стрілках – 15 км/год.;

– станція «Північна» – станція «Бункерна»: по перегонах – 15 км/год., по стрілках – 10 км/год.

Сигналіст першого поста станції «Північна» Р. отримала від чергової по станції команду зустрічати рухомий склад на колії №2, для чого вона вийшла до світлофора 42. Її завданням було укладання гальмових башмаків з боку ухилу під колеса вагона маневрового рухомого складу, що осаджувався. Зі слів Р., вона спілкувалася зі складачем Г. за допомогою радіозв’язку. Під час переговорів Г. знаходився на перехідному майданчику вагона, потім почав спускатися сходинками і зістрибнув з підніжки вагона.

У цей час на колії №3 станції «Північна» рухався тепловоз ТЕМ-2 №7652 під керуванням машиніста Ю., який отримав команду від чергової по станції «Північна» по вільному шляху №3 їхати резервом на станцію «Сортувальна».

Зі слів машиніста Ю., він переконався у вільності колії, подав звуковий сигнал і привів локомотив у рух. Ю. переконує, що локомотив рухався зі швидкістю 15 км/год., повільно обганяючи маневровий склад, який рухався по колії №2 станції «Північна» у зворотному напрямку.

Після стрибка складач Г. втратив рівновагу і зробив кілька кроків по ходу руху в бік тепловоза №7652, у результаті чого опинився в колії залізничного шляху №3 станції «Північна», де на нього наїхав тепловоз №7652.

Зі слів помічника машиніста тепловоза Т., він закричав машиністові тепловоза Ю.: «Зупинка, складач потрапив під тепловоз!» Машиніст Ю. вжив заходів з екстреного гальмування. Після того, як локомотив зупинився, машиніст з помічником підбігли до потерпілого, який лежав нерухомо. Машиніст Ю. доповів про нещасний випадок черговому по станції «Північна» і начальнику зміни цеху експлуатації УЗТ.

Медсестра медичного пункту мартенівського цеху, що прибула на місце події, почала надавати потерпілому медичну допомогу та викликала бригаду швидкої медичної допомоги, лікар якої і констатував смерть Г.

У ході розслідування нещасного випадку встановлено:

– застосовувалися небезпечні прийоми праці в процесі виконання роботи, а саме зістрибування з підніжки вагона маневрового складу, що рухався;

– у процесі виконання робіт потерпілий проявив особисту необережність, недбання про власну безпеку і здоров’я.

 

ПОРУШЕНО

1. Ст. 14 Закону України «Про охорону праці», в якій зазначається, що працівник зобов’язаний:

– дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства;

– знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного й індивідуального захисту;

– проходити у встановленому законодавством порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог.

2. Стандарт підприємства. Управління охороною праці на ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»», СТП 232-94-2012, зокрема:

– п. В33.3 – дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих в процесі виконання будь-яких робіт чи під час пересування по території цеху, комбінату, при знаходженні в санітарно-побутових приміщеннях та інших об’єктах;

– п. В33.4 – виконувати вимоги інструкцій з охорони праці, знання і виконання яких є обов’язковим щодо його робочого місця (професії або виду робіт);

– п. В33.7 – здійснювати особистий контроль з охорони праці в рамках обов’язкових для нього інструкцій та інших нормативно-правових актів з охорони праці, що діють на комбінаті.

 

НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО

Нещасний випадок у ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»» стався в результаті недоліків в організації та проведенні робіт з охорони праці, а також через порушення вимог безпеки під час виконання маневрових робіт.

 

Потерпілий Г., будучи керівником робіт:

– припинив супроводжувати маневровий рухомий склад;

– не забезпечив безпеку руху маневрових пересувань і, нехтуючи особистою безпекою, зістрибнув з підніжки вагона, в результаті чого потрапив під тепловоз, чим порушив вимоги:

1. П. 1.3 «Загальних вимог правил безпеки для працівників комбінату», ИОТ 232-001-2010, зокрема «Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці:

– дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства;

– знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила обслуговування машин, механізмів, устаткування й інших засобів виробництва, користуватися засобами колективного й індивідуального захисту».

2. Пп. 3.14, 3.19 «Інструкції для складачів поїздів цеху експлуатації УЗТ», ИОТ 41-244-2007, а саме:

– «Під час руху маневрового рухомого складу по станції вагонами вперед стійте на зустрічному гальмівному майданчику або сходинці першого по ходу руху вагона»;

– «Сходьте і ставайте на підніжки та гальмівні майданчики вагонів чи локомотива лише при повній зупинці».

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика