Провідні підприємства Чернігівщини навчалися досвіду досягнення нульового травматизму

Провідні підприємства Чернігівщини навчалися досвіду досягнення нульового травматизму

Понад 30 керівників та представників підрозділів охорони праці підприємств Чернігівської області, серед яких, зокрема, ПАТ «Чернігівгаз», «Чернігівобленерго», КП «Прилукитепловодопостачання», ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія», ТОВ «Ніжин Агро», ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» взяли участь у практичному семінарі «Кращий досвід функціонування системи управління охороною праці на підприємстві». Захід було організовано Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Чернігівській області, за участю представників Прилуцької міської ради та інформаційної підтримки журналу «Промислова безпека».

Місцем проведення регіонального практичного семінару було обрано виробничий підрозділ міжнародної компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» — Прилуцьку тютюнову фабрику, що оголосила своїм пріоритетом досягнення постійного рівня нульового травматизму. За підсумками 9 місяців 2013 року на підприємстві не було жодного випадку виробничого травматизму.

В ході семінару його учасники ознайомилися із загальною системою управління охороною праці на підприємстві, що не поступається світовим стандартам у сфері управління виробництвом, охорони праці та екологічної безпеки. Зокрема було презентовано систему ідентифікації та оцінки ризиків, мотивації робітників до безпечної праці протягом тривалого часу, форми залучення працівників до виявлення та попередження небезпечних ситуацій. Однією із родзинок заходу стала презентація систем блокування на обладнанні підвищеної небезпеки, а також організації максимально безпечного робочого місця.

Звертаючись до учасників, начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області Микола Штанько зазначив, що метою семінару є впровадження найкращого досвіду на інших підприємствах області. Він також наголосив на тому, що подібні заходи є свідченням зміни пріоритетів у наглядовій діяльності, зокрема надання переваги активній профілактиці.

З політикою компанії та позицією її керівництва щодо створення безпечних умов праці на підприємстві учасників заходу ознайомив директор з виробництва компанії «Бритіш Американ Тобакко — Прилуки» Ніколас Муноз. «Керівництво компанії приділяє багато уваги підтримці належного рівня функціонування системи охорони праці, оскільки нашою стратегічною метою у цій сфері діяльності є досягнення рівня нульового травматизму на підприємстві», — зазначив Ніколас Муноз.

Також учасники семінару мали можливість ознайомитися з виробничими підрозділами підприємства та практичною реалізацією сучасної системи охорони праці в цехах і на робочих місцях.

Довідково: Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» за період з 1998 по 2012 роки отримала від корпоративної штаб-квартири компанії «Бритіш Американ Тобакко» в Лондоні 8 спеціальних почесних нагород за роботу без нещасних випадків на виробництві.

работник Общее фото награді кампании

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика