Три підприємства АРК долучилися до стратегії «нульового» травматизму

 «ДТЕК Крименерго», «Титан» и «Кримський содовий» — кращі з промислової безпеки і охорони праці в Криму

«Досвід «нульового» травматизму уже впроваджується в Криму, зокрема, на «ДТЕК Крименерго». Хороші показники в загальноукраїнській статистиці охорони праці мають підприємства «Титан» і «Кримський содовий завод». Про це заявив Постійний Представник Президента України в АР Крим Віктор Плакіда в інтерв’ю журналу «Промислова безпека».

Віктор Плакіда також відзначив, що серед учасників міжнародного семінару з промислової безпеки, який відбувся в Ялті були представлені компанії, які оголосили «нульовий» травматизм своєю стратегією. І це не лише іноземні, але й вітчизняні компанії, зокрема найбільший в Україні й один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і сталі ТОВ «Метінвест холдинг».

За словами Постійного Представника Президента в АРК у цьому році Крим посідає третє місце за соціально-економічним показникам в Україні в розділі праця і населення.

«Важливу роль у цьому досягненні відіграє й охорона праці. Тому разом зі спеціалістами в галузі безпеки праці, а в нашому випадку і безпеки відпочинку, ми зробимо все можливе, щоб кількість туристів у Криму щороку збільшувалася, а кількість травмованих під час відпочинку знизилася до нуля. Щоб люди, які приїздять в Крим на відпочинок і у справах, почувалися комфортно і  безпечно», — наголосив Віктор Плакіда.

(Повний текст інтерв’ю Постійного Представника Президента України в АР Крим Віктора Плакіди надруковано в журналі «Промислова безпека» №11 за 2013 рік)

Довідка: Термін «Стратегія нульового травматизму» вперше сформульований і реалізований компанією DuPont (Дюпон) на початку 40-х років 20-го сторіччя. Сучасний підхід передбачає прихильність «нульовому травматизму», який означає свідому діяльність усіх учасників виробничого процесу від власника до робітника підприємства (компанії) з метою запобігання будь-яким нещасних випадків на виробництві.

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика