Юрій Бобер – новий керівник київського теруправління Держгірпромнагляду

Колективу територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві  представлено нового начальника  — Юрія  Бобра. Про ротацію керівних кадрів поінформував заступник Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Степан Дунас. Про це журналу «Промислова безпека» повідомили в прес-службі Держгірпромнагляду.

Новопризначений начальник Юрій Бобер донедавна очолював територіальне управління Держгірпромнагляду у Житомирській області. У 2009 році він розпочав трудову діяльність у системі охорони праці на  посаді начальника відділу управління організації державного нагляду та обліку травматизму Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду. Згодом був призначений першим заступником начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області. З 2012 року був  начальником  даного територіального управління.

Олег Румежак, який до цього очолював територіальне управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві, нині призначений першим заступником  начальника ДП «Київський ЕТЦ».

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика