Мінпромполітики підписало Угоду про співробітництво з керівниками об’єднань і асоціацій ГМК

Окрема увага Сторін буде приділена питанням екологічної безпеки, впровадженню енергоефективних та енергозберігаючих технологій на виробництві

Днями Міністр промислової політики України Михайло Короленко підписав Угоду про співробітництво з керівниками об’єднань та асоціацій гірничо-металургійного комплексу, якою передбачено посилити співпрацю між Сторонами в галузі, повідомляє прес-служба Мінпромполітики.

В рамках Угоди, зокрема, було домовлено спільно вживати заходи для стабілізації виробничо-господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності продукції, а також розвитку внутрішнього ринку споживання металопродукції. Окрема увага Сторін буде приділена питанням екологічної безпеки, впровадженню енергоефективних та енергозберігаючих технологій на виробництві.

«Завдяки активній реалізації інфраструктурних проектів та залученні іноземних інвесторів в рамках державно-приватно партнерства, темпи росту внутрішнього споживання можуть збільшитись до 25% щорічно і складе в 2017р.  15,5 млн. тонн», — зазначив Міністр промислової політики Михайло Короленко.

Він переконаний, що модернізація виробничих фондів та інфраструктури в державі, зокрема, будівництво соціального житла, проведення капітального ремонту доріг, оновлення рухомого складу та залізниць дозволить значно підвищити зростання попиту металопродукції на внутрішньому ринку.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика