«Обліковувати, щоб запобігати» — журнал «Промислова безпека» взяв участь у семінарі Солом’янської РДА

19 квітня 2017 року журнал «Промислова безпека»  провів презентацію для керівників служб охорони праці підприємств Солом’янського району Києва.

Щороку 28 квітня, з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі відзначається Всесвітній день охорони праці. Журнал «Промислова безпека» також готується до цього свята та активно проводить превентивні заходи, одним із яких є участь у нарадах районних державних адміністрацій міста Києва, присвячених актуальним питанням охорони праці. Сьогодні, 19 квітня, підприємства збирала Солом’янська РДА, 20 квітня естафету приймає Подільська РДА, 25 квітня — черга Печерської РДА.

Одним з головних питань доповіді шеф-редактора журналу «Промислова безпека» Андріана Галача, була міжнародна практика обліку нещасних випадків, яка, в порівнянні з українською, дозволяє істотно збільшити обсяг інформації, за рахунок збору відомостей про легкі та дрібні травми і випадки надання першої допомоги. Детальний аналіз цієї інформації дозволяє виявити на ранніх етапах можливі причини більш серйозних нещасних випадків і розробити адекватні заходи щодо їх попередження.

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика