Летальний інцидент на Запорізькому коксохімі: результати перевірки ТОВ «Пром-Інтегра»

На території ПрАТ «Запорізький коксохімічний завод» 16 березня 2017 року стався нещасний випадок, внаслідок якого загинули четверо працівників підрядного підприємства «ТОВ «Пром-Інтегра».

При проведенні позапланової перевірки у ТОВ «Пром-Інтегра» в рамках розслідування обставин та причин групового нещасного випадку виявлено, що загиблі працівники були допущені до роботи без належного оформлення трудових договорів.

Із зазначеними особами були укладені цивільно-правові угоди, що передбачали виконання монтажних робіт, організацію та координацію автотранспорту, управління запасами, ведення документообігу.

Цивільно-правова угода  є різновидом договору підряду. Суттєвими умовами договору є, зокрема, перелік робіт, строк їх виконання, вартість, умови щодо якості виконання роботи, а також винагорода, яка сплачується виконавцю, строк та порядок її виплати. В угодах, які були укладені з працівниками, не було визначено перелік і вартість робіт, строк їх виконання, суми винагороди, строк та порядок її виплати. Акти виконаних робіт за цими угодами не підписувалися.

Уповноваженою особою Головного управління Держпраці у Запорізькій області відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП України винесено постанову про накладення штрафу на ТОВ «Пром-Інтегра» у розмірі 384 тис. грн., який підприємство повинно сплатити в добровільному порядку протягом місяця з дня винесення постанови.

Розслідування обставин та причин настання групового нещасного випадку триває.

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика