Щоденне обслуговування спецтехніки — запорука її довгої служби

Пропонуємо вашій увазі Інструкцію з щоденного обслуговування спецтехніки для операторів, яка допоможе уникнути позапланових простоїв і передчасного виходу техніки з ладу. Інструкція розроблена спеціалістами компанії Цеппелін Україна.

 1. Перед початком роботи ретельно перевірте, чи немає витоків. Виявивши витік, знайдіть джерело витоку і усуньте його. Пам’ятайте, що скупчення мастила на машині — пожежонебезпечно. За наявності витоку перевірте рівень рідин.

 2. Огляньте гідроциліндри робочого обладнання, важільний механізм та навісне обладнання на предмет надмірного зносу або пошкоджень. За потреби виконайте необхідній ремонт.

 3. Перевірте, чи немає розбитих ламп або стекол в освітлювальних приладах. Замініть пошкоджені.

 4. Переконайтеся, що в руховому відсіку немає скупчення сміття і сторонніх матеріалів.

 5. Огляньте систему охолодження. За наявності течі, пошкоджених шлангів і скупчення сторонніх матеріалів, усуньте їх.

 6. Очистіть радіатор від скупчення сторонніх матеріалів. Огляньте всі ремені приводу агрегатів двигуна. Замініть зношені, розшаровані або порвані ремені.

 7. Перевірте, чи немає витоків в гідравлічній системі. Огляньте бак, ущільнення штоків гідроциліндрів, шланги, трубки, пробки і з’єднання. Усуньте виявлені течі в гідравлічній системі.

 8. Огляньте бортові передачі на наявність течі. Якщо витоки помічені, перевірте рівень рідини. Після цього огляньте привід механізму повороту. Виконаєте необхідний ремонт, якщо знайдете витік. Переконайтеся в тому, що всі кришки і захисні огорожі надійно закріплені. Огляньте їх на наявність пошкоджень.

 9. Огляньте ступені, містки та поручні. За потреби, проведіть очищення та виконайте необхідний ремонт.

 10. Огляньте конструкцію для захисту від падаючих предметів на наявність пошкоджень. Якщо необхідно провести ремонт, зверніться до дилера компанії Caterpillar.

 11. Огляньте кабіну оператора на предмет скупчення сторонніх матеріалів, перевірте зону під плитою підлоги. Підтримуйте зазначені місця в чистоті. Налаштуйте належним чином дзеркала заднього огляду.

 

 

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика