Як визначити вартість робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів?

Встановлено механізм визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, які виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями, крім робіт з оцінки відповідності законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

Так, вартість робіт з оцінки відповідності визначається без урахування ПДВ і розраховується як добуток норми часу виконання робіт і вартості розрахункової калькуляційної одиниці часу — одного людино-дня (людино-години).

Також у вартість робіт з оцінки відповідності можуть бути включені витрати, пов’язані з придбанням специфічних матеріалів, комплектуючих виробів, витрати виконавців, здійснення транспортних і митних платежів і т. п., якщо несення таких витрат документально підтверджено.

Наявність зазначених витрат має узгоджуватися між виконавцем і замовником робіт з оцінки відповідності до початку виконання таких робіт.

Вартість розрахункової калькуляційної одиниці часу переглядається в разі внесення відповідних змін до актів законодавства, зміни суми витрат, які впливають на її вартість (збільшення мінімальної заробітної плати, тарифів на оплату енергоносіїв, цін на матеріали та сировину і т. п.).

Перегляд вартості розрахункової калькуляційної одиниці часу здійснюється не частіше ніж один раз на рік, як правило, до 1 жовтня, але не пізніше 1 грудня поточного року.

Відповідні Правила визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, які виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями, затверджені постановою Кабміну від 12 липня 2017 року №514.

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика