Спікери Ювілейної конференції: Дмитро Григоренко, CRH Ukraine

Ювілейна конференція збирає багато цікавих спікерів, які поділяться досвідом, отриманим в міжнародних компаніях, різних країнах світу і на провідних підприємствах України. Кожен з них — унікальна людина і професіонал. Пропонуємо поки заочно познайомитися зі спікерами конференції. Особисте спілкування буде незабаром — 10-12 жовтня 2017 року, в Прем’єр-готелі «Русь», Київ.

ДМИТРО ГРИГОРЕНКО

Country H&S Manager

Компанія CRH Ukraine Podilsky Cement PJSC

Дмитро має більше 10 років досвіду на керівних посадах в цементній і щебеневій промисловостях. Професійну кар’єру розпочав з позиції начальника зміни кар’єру в Lafarge Щебінь Україна, після чого очолював служби охорони праці та промислової безпеки на рівні країни в Lafarge Щебінь Україна, в Lafarge Щебінь і бетон Росія, в Holcim Росія і в цементному підрозділі Lafarge Holcim Росія.

Має диплом 5-го рівня з охорони праці та безпеки виробництва (Level 5 NVQ Diploma in Occupational Health and Safety Practice) Королівського товариства по запобіганню нещасних випадків (Великобританія).

На конференції Дмитро Григоренко виступить на тему: «Структура корпоративної системи управління охороною праці і ключові ініціативи з розвитку культури безпеки компанії CRH».

Познайомитися з іншими спікерами Конференції:

Цветомир Цанев, EU-OSHA

Сергій Рябов, генеральний директор Mining Safety

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика