Внаслідок інцидентів 22 та 23 січня постраждало багато осіб

22 січня. На дільниці ПАТ «Шахтоуправління « Покровське » (м. Покровськ, Донецька область) 22 січня під час проведення робіт з виїмки вугілля очисним комбайном стався вибух метано-повітряної суміші. У результаті 8 працівників підприємства отримали травми середнього ступеня важкості. Постраждалі були доставлені в опікове відділення лікарні № 3 м. Краматорськ.

23 січня 2018 року розпочала роботу комісія зі спеціального розслідування групового нещасного випадку під головуванням першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Дрозда С.В.

На засіданні комісії було прийнято рішення про створення експертної комісії та  заслухано інформацію щодо стану ведення аварійно-рятувальних робіт.

На момент виникнення аварії на дільниці працювали 37 шахтарів, всього в шахті перебувало 406 робітників. Люди з аварійної ділянки та по ходу руху вихідного струменя повітря були виведені на поверхню. Ліквідація аварії триває.

Михайло Волинець, Голова Незалежної профспілки гірняків України, спеціально для журналу «Промислова безпека» прокоментував поточне положення: «Зараз продовжується пожежа на глибині 895 метрів. Бійці гірничо-рятувальної служби вживають заходів для гасіння пожежі, в іншому випадку доведеться ставити вісім перемичок, локалізувати зону пожежі, щоб не допустити доступу кисню. В такому випадку доведеться закрити все крило.
На даний час восьмеро гірників знаходяться в Краматорську на лікуванні. Всі вони будуть жити. Їм надається вся необхідна допомога. Фонд соціального страхування проплачує лікування так, як це передбачає закон. Підприємство теж надає всіляку допомогу для того, щоб люди отримали якісне лікування. Також надається підтримка, необхідна сім‘ям постраждалих».

23 січня. У м. Добропілля 23 січня 2017 року вранці в районі місцевої лікарні № 17 сталася  дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів: автомобілів КрАЗ, ГАЗель  та автобуса ПАЗ.  За попередніми даними, постраждали водій автобуса ПАЗ, шість  працівників  «ДТЕК Добропіллявугілля» та один працівник «ДТЕК Павлоградвугілля», які отримали різного ступеня важкості тілесні ушкодження.

Розпочала роботу комісія  з розслідування даного нещасного випадку на виробництві під головуванням начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Максимова Д.Г.

За словами Михайла Волинця, «інцидент відбувся о 5 ранку, коли автобус віз 35 робітників. Це сталося на одній з вулиць міста Добропілля. Поперед дороги стояв військовий КРАЗ, автобус, рухаючись, вдарив кабіну КРАЗу. Спочатку було 8 людей шпиталізовано, а 10 пішли пішки до шахти, звернулися в травмпункт, їм була надана первша допомога. На даний момент семеро людей знаходяться на лікуванні. Троє з них отримали тяжкі травми — переломи, струс мозку».

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика