Семінар «Відключення та блокування джерел енергії. Система LOTOTO.»

24 та 25 травня журнал «Промислова безпека» вперше організував семінар-тренінг «Відключення та блокування джерел енергії. Система LOTOTO» у місті Кам’янець-Подільський.

До навчання долучилися представники найпотужніших промислових компаній України. Тренером семінару виступив Дмитро Григоренко – засновник консалтингового агентства з охорони праці, керівник ОП та ТБ компанії «CRH Україна». Заняття відбувалися у формі інтерактивного семінару-тренінгу. Учасники поділилися на три команди: «LOTO-блогери», «Блокератор» та «Дніпро». З метою навчання Дмитро Григоренко підготував робочі зошити для кращого засвоєння та систематизації отриманих знань. Найбільше учасники переймалися тим, як отримані знання можна застосувати на практиці, на своєму підприємстві? Яка послідовність кроків, які існують проблеми та як їх можна подолати?

Управляючий директор польської компанії «ARNO» Катаржина Микула розповіла про досвід застосування системи «LOTOTO» на підприємствах Польщі, а також представила продукцію, яку виробляє їхня компанія. Інтерв’ю з Катаржиною читайте в наступному номері журналу.

Практична частина навчання передбачала візит до одного з найкращих підприємств України «Подільский цемент» компанії «CRH Україна». Там можна було побачити, як систему «LOTOTO» застосовано для конкретних механізмів і приладів. Разом із тренером Дмитром Григоренко учасники побачили, які блокувальні пристрої «LOTOTO» використовуються на обладнанні, який регламент їхнього застосування, як розподілені обов’язки та відповідальність працівників. Після практичної частини, учасники спілкувалися з тренером у форматі «запитання-відповіді».

В рамках культурної програми семінару відбулася нічна екскурсія старим містом. Учасники почули старовинні історії про «полювання на відьом» та насолодилися нічними краєвидами старовинного міста.

Промислова безпека висловлює подяку керівництву кампанії «CRH Україна» за надану можливість ознайомитися із кращими практиками застосування системи ЛОТОТО в Україні.

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика