ІІ-й Міжнародний форум «Промислова безпека. Найкращі практики-2014» відбувся у Львові

РЕКЛАМА_ФОРУМА_2014_у_Львові_Ред2

13 листопада 2014 року у Львові завершилася Друга Міжнародна науково-практична конференція «Промислова безпека. Найкращі практики-2014. Сучасні системи управління охороною праці. Впровадження міжнародних та європейських стандартів у цій сфері на основі кращого світового досвіду».

Міжнародний форум проводився Міністерством енергетики та вугільної промисловості України за підтримки журналу «Промислова безпека», Державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», ПАТ «Львівобленерго».

Партнерами Другого міжнародного форуму «Промислова безпека. Найкращі практики-2014» виступили компанії «Цеппелін-Україна», Восток-Сервіс, Захист ЛТД.

Офіційне відкриття форуму і перше пленарне засідання пройшло у стінах славетного навчального закладу Національного університету «Львівська політехніка». Інші два дні пленарні засідання, тренінги і майстер-класи проходили у конференц-залах готелю «Дністер».

Участь у Форумі взяли понад 150 фахівців та експертів з 7 країн світу. Україну представляли фахівці і керівники Міненерговугілля, Держгірпромнагляду, Державної служби надзвичайних ситуацій, інших центральних органів виконавчої влади, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, національних наукових установ. Керівники та фахівці підприємств паливно-енергетичного комплексу та інших провідних підприємств України. Зарубіжні країни були представлені компаніями Shell Retail (Великобританія), DuPont (США), Issa Mining (Німеччина), UVEX (Німеччина), YKK (Японія), Ferrexpo (Швейцарія), Міжнародні організації репрезентувала на форумі Європейська агенція з безпеки і гігієни праці (Іспанія).

Під час заходу обговорювалися сучасні моделі системи управління охороною праці, управління ризиками, етапи розвитку інтегрованих підходів до аналізу ризиків в різних галузях ПЕК, пов’язаних з управлінням персоналом, шляхи адаптації національного законодавства у галузі промислової безпеки і охорони праці до міжнародних стандартів.

Крім того, окремо були розглянуті шляхи удосконалення організації навчання і перевірки знань керівників і працівників підприємств, їх служб охорони праці та членів комісій з перевірки знань; проблеми, шляхи й перспективи відновлення медицини праці, практики впровадження і використання методів прогнозування ймовірності виникнення професійних захворювань і оцінок соціальної значимості інноваційних технологій щодо їх ендоекологічної профілактики і реабілітації в межах розробленого Міненерговугілля проекту Концепції створення і функціонування системи медицини праці в ПЕК.

Цікавою була робота у галузевих і тематичних секціях за запропонованою учасниками тематикою, засідання круглих столів, майстер-класів і тренінгів. Також учасники форуму відвідали одне з провідних підприємств області.

У рамках Форуму також відбулася спеціалізована виставка сучасних засобів індивідуального захисту,  матеріалів і фурнітури для них, на якій були представлені вироби вітчизняних та зарубіжних компаній.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ФОРУМУ

ФОТОГРАФІЇ З ФОРУМУ

 

Яндекс.Метрика