ІІ Всеукраїнський семінар-тренінг «Роботи в замкненому просторі. Організація навчання персоналу безпечному виконанню робіт»

Шановні колеги!
Запрошуємо вас на ІІ Всеукраїнський семінар-тренінг «Газонебезпечні роботи. Організація навчання персоналу безпечному виконанню робіт»

11-12 квітня в місті Одеса  на базі одного з провідних підприємств України «Інфоксводоканал» відбудеться семінар-тренінг із безпечного виконання робіт у замкненому просторі.
Під час заходу учасники ознайомляться з найкращими світовими практиками та інструментами організації таких робіт. Практичний показ організації занять з персоналом проведе колектив «Інфоксводоканалу». В програмі тренінгу запланована розробка плану рятувальної операції та відпрацювання навичок. Слухачі отримають актуальні знання, практичні поради та довідкову інформацію. В рамках семінару буде організована цікава культурна програма.

Мета семінару-тренінгу

—        Розповсюдження кращого досвіду в організації газонебезпечних робіт при обслуговуванні колодязів та підземних комунікацій.

—        Опрацювання практичних навичок проведення занять з персоналом підприємства, що має дозвіл виконання газонебезпечних робіт.

—        Оцінка та аналіз основних ризиків при виконанні газонебезпечних робіт та заходи по їх управлінню.

Програма семінару-тренінгу

Вартість участі у дводенному семінарі-тренінгу — 2500,00 грн без ПДВ (єдиний податок). У вартість не входить проїзд та проживання учасників.
Детальна інформація по Всеукраїнському семінару-тренінгу та реєстрація за телефонами: +38 096 193 07 93, +38 044 221 89 71 або за e-mail: editor@prombezpeka.com
Яндекс.Метрика