ПРИВІТАННЯ УЧАСНИКАМ ФЕСТИВАЛЮ «БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ-2014»

 

Міненерговугілля_ЛОГО2_Міністерства

Привітання

Міністра енергетики та вугільної промисловості України

учасникам фестивалю «Безпечна праця – 2014»

 

Шановні учасники та гості фестивалю!

Щиро вітаю Вас з нагоди урочистого відкриття Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014»!

Фестиваль відбувається у рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня охорони праці і щороку об’єднує небайдужих людей понад 100 країн світу, які прагнуть привернути увагу до проблем безпеки виробництва та цінності людського життя.

Участь у фестивалі національних підприємств, зокрема, й паливно-енергетичного комплексу України, а також підтримка центральних органів виконавчої влади, засвідчує актуальність та важливість завдань охорони праці, турботу про збереження життя і здоровя працівників, пошуки нових форм і методів запобігання виробничому травматизму та покращення умов праці.

Переконаний, що фестиваль започатковує нову форму участі підприємств паливно-енергетичного комплексу у творчому змаганні з метою підвищення рівня культури безпеки виробництва та якнайширшого інформування громадськості про передовий досвід з охорони праці.

Бажаю учасникам та гостям фестивалю успіхів, натхнення, оптимізму та творчих злетів, приємного та корисного спілкування, втілення нових сміливих проектів.

З повагою

Міністр                                    Юрій Продан                                           

Мининфраструктуры2_ЛОГО

ПРИВІТАННЯ

Міністра інфраструктури України

учасникам Всеукраїнського Фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014»

Шановні друзі!

Щиро вітаю учасників Першого Всеукраїнського фестивалю анімаційних і відеофільмів «Безпечна праця – 2014».

Перш за все дякую Вам за те, що привертаєте увагу громадськості до цієї важливої теми. Адже за кожним нещасним випадком стоїть життя та здоров’я людини.

Організація безпечних умов праці на підприємствах транспортної галузі є одним із найпріоритетніших та найважливіших напрямків діяльності Міністерства інфраструктури України.

Зараз наша країна переживає складні часи, однак за будь-яких обставин це не повинно впливати на конституційне право працівника на належні та безпечні умови праці, створення яких – обов’язок кожного роботодавця.

Тільки неухильне дотримання правил безпеки, постійна робота щодо роз’яснення та регулярне проведення навчань з охорони праці допоможуть нам зберегти безцінне здоров’я та життя людини.

Впевнений, Ваша ініціатива розвиватиметься і буде надійної підтримкою для популяризації культури людської безпеки.

Щиро бажаю успіхів та перемог учасникам фестивалю!

 

З повагою,

Міністр інфраструктури України                                     Максим Бурбак

ДСНС_ЛОГО

ПРИВІТАННЯ

Державної служби України з надзвичайних ситуацій

учасникам Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014»

Шановні учасники Фестивалю!

Людське життя – найбільша цінність будь-якої держави, а тому безпечні умови праці завжди повинні бути пріоритетом для кожного громадянина. Ми, учасники фестивалю «Безпечна праця – 2014», об’єднані спільною шляхетною метою – привернути увагу суспільства до проблеми культури охорони праці в Україні: профілактики травматизму, промислової та пожежної безпеки на виробництві.

Щиро дякуємо всім тим, хто долучається до участі у цьому конкурсі. Лише об’єднавши зусилля, разом з роботодавцями ми зможемо гарантувати громадянам безпеку на робочих місцях.

Сьогодні перемоги побажаємо кожному! Сподіваємося, що анімаційні та відеопроекти, які буде представлено на Фестивалі, допоможуть людям зрозуміти: безпека завтрашнього дня залежить від нас самих. Зичимо  організаторам та учасникам Всеукраїнського фестивалю «Безпечна праця – 2014» процвітання та подальшої плідної роботи на шляху до формування безпечних умов праці для громадян!

 

Держгірпромнагляд_ЛОГО_круглое_в_рамке

                   ПРИВІТАННЯ

Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України

учасникам Всеукраїнського Фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014»

Шановні учасники та гості фестивалю!

 Від імені Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України вітаю вас з відкриттям Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праці-2014».

Цей фестиваль – унікальна можливість привернути увагу громадськості до проблеми збереження найвищої соціальної цінності — життя і здоров’я працівників.

Перш за все рівень безпеки суспільства залежить від рівня культури безпеки та обізнаності з питань безпеки життєдіяльності кожного окремого громадянина, його відповідального ставлення до особистої безпеки та безпеки оточуючих. Тож ще одна важлива задача фестивалю – популяризація формування суспільної свідомості і громадянської позиції населення в галузі безпеки.

Під час фестивалю учасники та відвідувачі можуть обговорити сучасні тенденції в галузі охорони праці, виявити актуальні проблеми та відпрацювати шляхи їх вирішення.

Бажаю всім учасникам фестивалю творчих та ділових успіхів, нових ідей, реалізуючи які ми зможемо зберегти життя та здоров’я працівників та зробити світ безпечнішим.

Голова Держгірпромнагляду                                                      О.І. Хохотва

 

ФПУ_ЛОГО

ПРИВІТАННЯ

Федерації професійних спілок України

учасникам Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів«Безпечна праця – 2014»

Шановні колеги!

Федерація профспілок України вітає учасників Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця-2014», присвяченому Всесвітньому Дню охорони праці.

Життя і здоров’я людини визначено Конституцією України найвищою соціальною цінністю в Україні.

Заходи, спрямовані на збереження здоров’я та працездатності працюючих, безпосередньо впливають на подальший економічний, соціальний та духовний розвиток будь-якої держави. Особливо це актуально під час кризових ситуацій, коли в процесі спаду виробництва саме на таких заходах економляться кошти.

В такі складні часи для нашої країни привернення уваги суспільства до життя та здоров’я наших працівників, збереження трудового потенціалу, сприяє порозумінню та об’єднанню зусиль всіх сторін соціального діалогу.

Безпека праці завжди була одним із пріоритетних напрямів діяльності профспілок. Тому ФПУ та її членські організації активно підтримали та долучилися до участі у Фестивалі.

Сьогодні, профспілки активізують свою діяльність щодо захисту прав працівників у сфері безпеки праці. Підприємства, на яких є профспілки, відрізняються ліпшими умовами праці та нижчими рівнями травмування працівників.

У організаторів та учасників цього Фестивалю почесна місія — формування культури безпеки праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві, збереження найціннішого — людського життя.

Висловлюємо щиру вдячність редакції журналу «Промислова безпека» — ініціатору цього Фестивалю та   бажаємо успіхів всім його учасникам!

В.О. Голови ФПУ                                              Осовий Г.В.

 

Яндекс.Метрика